استاد عزیز ما..

اولین جلسه سخنرانی در مورد نتایج آزمایشاتم،

هیجانزده ام و اولین صفحه که مربوط به مقدمات است به سرعت توضیح میدهم،

یک موضوع بدیهی را خاطرنشان میکنم...

به رسم شوخ طبعی این گروه جوان، استاد خوش قد و بالایمان (به چشم برادری) می گوید: واقعا این طور فکر می کنی؟ (بخوانید اااا نه با بااااا مطمینی؟)

من که درست نفهمیده ام از کجا خورده ام به سمت منبع صدا می چرخم ، بعد در حالی که در چشمان استاد جان خیره شده ام با جدیت تمام می گویم: بله واقعا اینطور فکر می کنم! 

ناگهان خنده بر لبان استاد خشک می شود و من تا آخر سخنرانی صدایم می لرزد و به خودم فحش می دهم که میتوانستی یک لبخند ساده تحویل استاد شوخ طبعت بدهی و این عکس العمل وحشتناک را بگذاری برای روزهای آینده بعد از تمام شدن کار و گرفتن نمره ها و این حرفها..

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
سمیر

سلام. ذوق ظریف و کلام زیبائی داری.از خوندن نوشته هات لذت بردم.

سیامک

سلام شادی خانوم وبلاگ قشنگی داری میتونی از همه بازدید کننده هات پول دربیاری به خدا راست می گم. یه سر به وبلاگ من بزن پشیمون نمیشی. موفق باشی http://www.webmasterha.blogsky.com

110download مرکز فوريت هاي دانلود 110

www.110download.com مرکز فوريت هاي دانلود 110 تمام نياز هاي شما را براي دانلود از جمله نرم افزار ، فيلم ، موزيک و موزيک ويدئو و نرم افزار هاي موبايل و ... www.110download.com همراه با ماهانه يک دستگاه لپ تاپ براي اعضاء سايت www.110download.com

میم

آخه استاد اگه استاد باشه که کار به اینجاها نمی کشه!!!د ِ آخه اگه استاد استاد باشه که آدم به حرمتش چش تو چشم باهاش نمیشه چه برسه یکه به دو و این حرفا!!!