يک سال بالايی مرموز!

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

               از پله های دانشکده بالا می رفتم، مثل همیشه یک پا یک پا. یک کوچولو منو تو اون وضعیت دید و پرسید: پاهات مشکلی داره؟  من جواب دادم : آره.

بعد یک حس عجیبی بهم دست داد.حس آدم هایی که یه راز بزرگ دارن و رازشونو به کسی نمی گن.

 کوچولوها منو نمیشناسن باهاشون سر کلاس میشینم، حرف می زنم، بحث می کنم،اما هویت اصلیم برای اونها معلوم نیست.(خیلی هیجان انگیزه!)

یاد اون دختر آروم و مهربون و دوست داشتنی می افتم که سال دوم دبیرستان به مدرسهء ما اومد و بدون هیچ ادعایی هر سال شاگرد اول شد.مثل همه می اومد و می رفت، مثل همه حرف می زد ، بحث می کرد.بعد ها وقتی فهمیدم اون دختر تو همون روزها با چه مشکلات بزرگی دست و پنچه نرم می کرد، به قدرتش آفرین گفتم و به تو داریش!

فکر کنم دارم کم کم بزرگ می شم.

 

/ 10 نظر / 2 بازدید
mehrzad

ميدونی چيه تو الان از هممون به حقيقت نزديکتری همه يک روزی احتمالا اين وضعيت را درک می کنيم اما کی یا چطوری ؟ هر وقت به تو فکر می کنم حس می کنم يک جايی توی يک کتاب خوندمت -کتابی که دوستش دارم

shahab

I:

نگار نوجوان

شادی جون برای عيد که ميای گرگان؟ فاطمه گفت که شما رو ديده. کلی ازت تعريف کرد. خلاصه به من بگو اگه می خوای بيای. منظورت از کوچولو دانشجو های کوچيکتر بود؟

Shobeir

مطالبی که مينويسی اکثرا منو گيج ميکنه....يه حس جالب و عميق ( مثل خوندن شازده کوچولو ) به من دست ميده!! ................................................ کار قشنگی بود ( مصاحبه)

violet

معلومه که بزرگ شدی خانم گل. سال نوت مبارک باشه عزيز دلم

بهداد

سلام. عيدت مبارک.

roohe hasti

کاش بزرگ نمی شديم و باز هم سر بازی با هم دعوايمان می شد و لحظه ای بعد همه چيز از يادمان می رفت...در مورد متن قبلی هم باهات موافقم ..

azam

پيشی جان شايد به ما هم مثل سال بالايی نگاه ميکنی که اصلا خبر نميگيری!!! خوب گفتی بايد با مشکلات دست و پنجه نرم کرد ساکت و بی سر و صدا!

مانا

کجايی؟!

رامين

خوشبحال اون دختر آروم و مهربون... کاش ما هم مثل اون باشيم... ايجور آدما همشون دوستداشتنيند.