So funny

گفتم پاشم برم این مرکز ورزش دانشگاه اقلا از امکانات اینجا استفاده کنم انقدر پول دارم میدم!! مثل همیشه کیفمو زدن تو اتاق رخت کن (از وقتی یادم می یاد کیف پولم تو اماکن عمومی دزدیده شده توسط آدمهای دزد فرصت طلب آشغال که می خوام همه شون با هم بمیرن انقدر که از رذالتشون بیزارم!)!!! بماند که چقدر سختی کشیدم برای بستن حساب بانکیها و تمام کارت هام که تو این کیف بود! از کارت دانشجویی و کارت بیمه و کارت مترو بگیر تا کارت اقامت سویس و کارت اعتباری و غیره!!!!!! همه این کارت ها رو باید دوباره درخواست بدم و دوباره پولشونو بدم و دوباره کلی مکافات رفت و آمد بکشم!!
تمام اینها بماند که امروز به کل از همشون یادم رفت وقتی فهمیدم جناب خانم دزد خاک بر سر! وقتی رفته سر کیفم و در کمال آرامش کیف پولمو برداشته بسته آدامسم هم باهاش برداشته! دارم از خوشی منفجر میشم! دیگه دله دزدی آخه تا چه حد!!!!

/ 6 نظر / 2 بازدید
فا

دقیقا سوال منم سوال این دوستمون! من فکر می کردم فقط تو مرکز کارگاه ها و تربیت بدنی و خوابگاه این چیزا پیدا می شه، ببخشید الف صفر رو فراموش کردم!

نسيمو

بیخیال دودو! شوخی کردم بابا[نیشخند] بیا کامنت بذار دوستم...

باز خوبه تو مکان عمومی ازت دزدی کرده ان. من یه تعطیلی رفتم سفر، وقتی برگشتم دیدم دی وی دی پلیرم نیست، با یه کیف چرمی کوچیک که ته یکی از کشوهام بود و یه کارت اعتباریم توش بود. یارو از یه جایی کلید داشته اومده تو خونه ام. بگذریم که من از ترس سکته کردم که یارو ممکنه دوباره برگرده و این دفعه خودم رو ببره و مجبور شدم از خونه برم بیرون و اجاره اش رو هم تا قرون آخر بدم (چون صاحب خونه با وجود اینکه می دونست یارو از خودشونیها بوده و کلید داشته نذاشت از قرار داد برم بیرون) اجارة جای جدیدم رو هم بدم و کارت اعتباری رو هم باطل کنم و صبر کنم تا پولی که طرف خرج کرده به حسابم برگرده. وقتی دنبال بستن کارتم بودم و چک کردن اینکه یارو چقدر از حسابم خرج کرده دیدم اولین جایی که رفته بوده پیتزا فروشی سر کوچه ام بوده! ای کارد بره تو اون شکمت! راستی این قضیه تو آمریکا اتفاق افتاده! و از اون جایی که از خانواده کسی این موضوع رو نمی دونه، شرط احتیاط حکم کرد بی نام بیام!!

روح هستی

پیدا نشد؟؟

بغداد

این نیز بگذرد........آرام باش!!